• Artykuły instalacyjne
  • Technika grzewcza
  • Salon łazienek
  • Centralne odkurzacze

O firmie

Firma Zygmar-Bis powstała pierwszego grudnia 1992 roku. Początkowo zajmowała się montażem instalacji grzewczych i sanitarnych. W roku 2000 otworzyliśmy hurtownię ze sprzedażą detaliczną i hurtową  materiałami  instalacyjnymi oraz wyposażeniem  łazienek mieszczącą się w Wołominie przy ulicy Sławkowskiej 12. W naszej grupie znajdują się wyspecjalizowani handlowcy i instalatorzy, którzy bardzo dobrze znają swój fach i z zaangażowaniem podejmują stawiane przed nimi wyzwania. Oprócz doświadczenia posiadamy dużą wiedzę i praktykę, służymy również radą w doborze materiałów jak i wykonania instalacji wod-kan, C.O. oraz instalacji solarnej. Nasi klienci to zarówno osoby prywatne jak i liczne przedsiębiorstwa, które znają naszą fachowość, solidność i zorganizowanie. Jednym z atutów jaki zawsze pomaga w negocjacjach z odbiorcą jest konkurencyjna cena. Jednak niższa cena nie zwalnia nas od najwyższej jakości wykonywanych przez nas prac, a ponadto proponujemy kompleksowe instalacje Systemów Zintegrowanych wyposażonych w kilka źródeł grzewczych pełen zakres prac wykończeniowych z montażem urządzeń sanitarnych i grzewczych. Gwarantujemy niezmienność ceny od ustaleń początkowych oraz krótkie terminy wykonywanych usług. Obecnie wykonujemy szereg instalacji  według wszelkich dostępnych technologii, korzystając z najlepszych i sprawdzonych przez nas materiałów wiodących producentów, np: Wavin, Tweetop Pert, Eko-Plastik, Viega, Immergas, Vaillant ,Viessmann, Junkers, Purmo, Regulus, Brötje itd. Pozwala to sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

W tym czasie wykonaliśmy zlecenia dla Klientów instytucjonalnych jak: Hotel Marriot, WZRB Mińsk Maz., Wojskowa Akademia Techniczna, Wspólnota Mieszkaniowa Jagiellońska, Zimbad, Zanten, Saneko, Strabag, Materpol, Rokita 2000, Atlantis, Izobat, Wydawnictwo Czytelnik oraz dla Klientów indywidualnych.  Jako nasze rekomendacje przedstawiamy kilkanaście naszych zdjęć z wykonanych prac.

Duży nacisk położyliśmy na wykonywanie Systemów Zintegrowanych, staramy się nakierować swoich klientów na takie rozwiązania, które pomogą zredukować koszty ogrzewania budynków do minimum. Należy dbać o jak najniższe  koszty ogrzewania budynków, ponieważ podwyżki  energii są coraz wyższe i częstsze oraz przy mniejszych emisjach spalin  dbamy o swoje środowisko Dotychczasowe nasze realizacje były wykonane dzięki dobrym opiniom naszych klientów. Od roku 1992 wykonujemy różne inwestycje dzięki dobrym opiniom naszych klientów. Wychodzimy z założenia, że jest to najlepsza i sprawdzona reklama naszej firmy. Nasi wykształceni pracownicy zawsze służą fachową radą i miłą obsługą pomogą Państwu w zakupach tak, by spełniały one Państwa oczekiwania. Jesteśmy firmą handlową ”hurt-detal” i wykonawczą dzięki temu możemy pozwolić Państwu wybrać najlepsze produkty, po konkurencyjnych cenach.

Oferujemy również atrakcyjny system ratalny ”Lukas” oraz bezpłatny transport przy większych zakupach na terenie powiatu Wołomińskiego.

Mamy nadzieję, że po zapoznaniu się z naszą szeroką ofertą wybierzecie Państwo właśnie naszą firmę. My ze swojej strony zapewnimy Państwu fachowość, dotrzymanie terminów realizacji zleceń i wszelką pomoc w dokonaniu trudnego wyboru zakupów podczas urządzania domu lub firmy.  


Pozdrawiamy
Miłosz Klim i Zygmunt Gierej

Zobacz nasz sklep:

Referencje i certyfikaty

referencje i certyfikaty referencje i certyfikaty referencje i certyfikaty referencje i certyfikaty referencje i certyfikaty referencje i certyfikaty referencje i certyfikaty referencje i certyfikaty referencje i certyfikaty referencje i certyfikaty referencje i certyfikaty referencje i certyfikaty referencje i certyfikaty referencje i certyfikaty referencje i certyfikaty referencje i certyfikaty referencje i certyfikaty referencje i certyfikaty referencje i certyfikaty referencje i certyfikaty referencje i certyfikaty referencje i certyfikaty referencje i certyfikaty
referencje i certyfikaty referencje i certyfikaty referencje i certyfikaty referencje i certyfikaty referencje i certyfikaty referencje i certyfikaty referencje i certyfikaty referencje i certyfikaty referencje i certyfikaty referencje i certyfikaty referencje i certyfikaty referencje i certyfikaty referencje i certyfikaty referencje i certyfikaty referencje i certyfikaty

Podziękowania

podziekowanie podziekowanie podziekowanie podziekowanie podziekowanie podziekowanie podziekowanie podziekowanie podziekowanie podziekowanie podziekowanie podziekowanie podziekowanie podziekowanie podziekowanie podziekowanie podziekowanie

W PROMOCJI

Grzejnik purmo CV22 600x1200 v22 ...

CENA NA ALLEGRO:
398 PLN
CENA W PROMOCJI:
368 PLN

Thelia cond.2-funkcyjna z montaż...

CENA NA ALLEGRO:
3324 PLN
CENA W PROMOCJI:
3166 PLN

Vaillant VC 206,zasobnik120,multi...

CENA NA ALLEGRO:
6800 PLN
CENA W PROMOCJI:
6487 PLN

Vaillant VC 256 z zasob.120.multi...

CENA NA ALLEGRO:
6989 PLN
CENA W PROMOCJI:
6614 PLN